مشکل اصلی ما معماری فضایی یونیت دندانپزشکی کودک بود. کلینیک دندانپزشکی ما، مانند اکثر دانشکده های دندانپزشکی اروپایی، اساساً به عنوان یک فضای باز بزرگ به دلیل نیاز به اساتید ناظر برای کنترل رویه ها و حرکت در بین دانشجویان، مربیان و بیماران ساخته شده است.

از ۴۳ واحد موجود، تنها ۱۰ واحد در اتاق‌های بسته قرار گرفتند. در طول ماه‌های همه‌گیری، ما مجبور شدیم تا حدود ۷۵ درصد از روش‌های تولید آئروسل را کاهش دهیم و آنها را فقط برای بیمارانی که نمی‌توان به تعویق انداختند.

مانند بیماران مبتلا به درد/عفونت حاد، بیمارانی که پیوند خون‌ساز/عضو دریافت می‌کنند، یا بیمارانی که تحت درمان قرار می‌گیرند، اختصاص داد. رادیو یا شیمی درمانی موضوع مشابهی در اتاق انتظار به دلیل فواصل ایمنی رخ داد که فضایی را به عنوان سازه چادری در حیاط ورودی کلینیک دندانپزشکی ایجاد کرد.

هر دندانپزشکی آرزو دارد که محل کار خود را تا حد امکان راحت و راحت کند. به هر حال، در مطب او در محل کار است که بیشتر وقت خود را می گذراند و نتیجه کار دکتر تا ۹۰٪ به راحتی محل کار بستگی دارد.

چگونه یونیت دندانپزشکی را انتخاب کنیم؟ برای اینکه شما رضایت ۱۰۰% داشته باشید، انتخاب یونیت دندانپزشکی را نباید به یکی از کارمندان یا دستیاران خود سپرد.

صندلی های قابل حمل به دسترسی به آب یا هوای تحت فشار وابسته نیستند و فقط نیاز به اتصال به پریز برق دارند. بنابراین، یونیت های دندانپزشکی قابل حمل یک راه حل جایگزین و در عین حال پویا برای مراقبت از دندان در مکان های صعب العبور است یک مطالعه منتشر شده در سال ۱۹۷۲ ادعا می کند که ۳۰۰ مراجعه کننده در یک خانه سالمندان ممکن است در یک هفته با تجهیزات مناسب و هماهنگی مناسب درمان شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *