شرکت‌ های مختلفی در زمینه فروش سرامیک کف حیاط فعالیت دارند. در این بین شرکت ما توانسته‌ است با عرضه سرامیک های مختلف نیز به‌ عنوان برترین شرکت در این زمینه معرفی شود و انواع مختلفی از محصولات ها از جمله سرامیک کف حیاط را ارائه بکنند.

صادرکنندگان سرامیک کف حیاط بصورت مستقیم

راه کارهای افزایش سود حاصل از صادرات سرامیک کف طرح دار

راه کارهای افزایش سود حاصل از صادرات سرامیک کف طرح دار تولید کننده سرامیک کف طرح دار در کشور ما بسیار است و هر کدام از آنها نوع خاصی از این محصولات را در بازار ارائه می دهند. دلیل تنوع این محصولات می تواند عوامل متعددی باشد که در وهله اول نوع مواد تشکیل دهنده می باشد که در خطوط تولید مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت مواد تشکیل دهنده می دانیم که در مرغوبیت سرامیک نقش مهمی دارد

هر چه مواد اولیه مرغوب تر باشند مسلما سرامیک تولید شده کیفیت بهتری خواهد داشت. بر اساس ویژگی هایی که سرامیک ها دارند می توان گفت که در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. سرامیک کف آشپزخانه از این موارد هستند. محصولات مورد نظر با توجه به اینکه آشپزخانه مکانی پر رفت و آمد است باید در بالاترین سطح کیفی باشند.

سرامیک راهرو را نیز تولید کننده در بهترین نمونه ها آماده می کند تا خریداران با انتخاب آنها اطمینان کامل داشته باشند و بتوانند از این محصولات در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی استفاده کنند. با این وجود می توان گفت که روز به روز بر سطح تقاضای خریداران افزوده می شود.

صادرات سرامیک از گروه صادرات مصالح ساختمانی از کشور ایران به کشورهای همسایه و برخی از کشورهای اروپایی، تقریباً آمارهای مثبتی دارد اما نتایج صادرات، چندان رضایت بخش نیست! از آنجایی که کارخانه های زیادی در داخل ایران در حوزه تولید مصالح ساختمانی و بهترین کاشی و سرامیک به خودکفایی و استقلال رسیده‌اند، و محصولات، قابل رقابت با نمونه‌های خارجی است، اما متاسفانه مسئله تحریم ها و مشکلات معامله با کشورهای خارجی، فرآیند صادرات را با مشکلاتی مواجه ساخته است!

بهره گیری از تمام ظرفیت ها برای صادرات سرامیک کف طرح پارکت بدون بند

سرامیک کف طرح پارکت بدون بند شباهت بسیار زیادی به چوب طبیعی دارد. به طوری که تا آن ها را از نزدیک لمس نکنید متوجه تفاوتشان نخواهید شد. این سبک سرامیک با توجه به قیمت پایین تری که نسبت به چوب دارد دارای محبوبیت بیشتری است و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سرامیک طرح پارکت همان سرامیک است که طرح چوب روی آن کشیده شده است. برخی از تولید کنندگان این نوع سرامیک به حدی دقیق طراحی می کنند که گره های طبیعی چوب نیز روی سرامیک دیده می شوند، همین امر طرح چوب را روی سرامیک طبیعی تر نشان می دهد.

سرامیک طرح پارکت طولی نمای طبیعی تر و زیبایی بیشتری دارد. این نوع سرامیک ها نیز در دو طیف رنگی روشن و تیره تولید می شوند و انتخاب رنگ آن بستگی به سلیقه فرد و موقعیت نصب دارد.

برخی از سرامیک کاران و طراحان برای نزدیک تر شدن سرامیک به پارکت آن را به روش بدون بند نصب می کنند. امروزه این روش بسیار رایج شده است. نصب سرامیک بدون بند ظرافت و تمیزی کار را بیشتر می کند از این جهت نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

صادرات سرامیک از ایران به کشورهای روسیه، ترکیه، گرجستان، ارمنستان، پاکستان، آذربایجان، امارات، عمان، کویت، عراق و ترکمنستان صادر می شود. برخی از کشورهای اروپایی هم متقاضی خرید کاشی و سرامیک از ایران هستند.

خوشبختانه کاشی و سرامیک ایرانی با بهترین کیفیت برای ساخت و ساز در کشورهای خارجی با استقبال خوبی مواجه شده است. افزایش کیفیت مصالح اولیه در ساخت کاشی و سرامیک و همچنین مدل ها و طراحی طبق آخرین فناوری های روز دنیا باعث شده این محصولات، بیش از پیش، رونق پیدا کنند.

آشنایی با مراحل صادرات سرامیک کف حیاط طرح سنگ

آشنایی با مراحل صادرات سرامیک کف حیاط طرح سنگ یکی از جمله طرح های پر طرفدار در بین مصرف کنندگان، سرامیک کف حیاط با طرح سنگ است. در واقع، جلوه حاصل از این نوع سرامیک به طبیعی شدن فضای حیاط کمک شایانی می کند؛ مخصوصا اگر در اطراف حیاط باغچه و گلدان هایی در نظر گرفته شده باشند. استفاده از سرامیک کف حیاط طرح سنگ برای افرادی مناسب است که به سنگ علاقه دارند اما با افزایش قیمت بی رویه انواع سنگ، امکان سنگ کاری حیاط برای آن ها وجود ندارد.

طرح سنگ سرامیک کف حیاط می تواند به صورت طرح رگه ای، طرح قلوه سنگ، طرح گرانیت، طرح های برجسته و یا تو خالی و مانند آن ها باشد. انتخاب این طرح ها در گام اول به سلیقه افراد و در مرحله بعد به مصالح به کار برده شده در محیط بستگی دارد. یعنی ممکن است کاشی های دیوار حیاط شما با طرح رگه دار بیش از سرامیک کف با طرح برجسته هماهنگ شود.

سرامیک کف حیاط با طرح سنگ در رنگ های مختلفی به بازار عرضه می گردد. حتی در برخی موارد در یک مجموعه سرامیک رنگ های ترکیبی به کار می رود؛ این کار جلوه زیبایی به محیط حیاط خواهد داد. البته باید دقت کنید که سرامیک حیاط از نظر طرح و رنگ انطباق مناسبی با سرامیک دیوارها یا کاشی های کار شده در محیط حیاط داشته باشند. در غیر این صورت، نتیجه کار آنچنان جذاب نخواهد شد. معمولا برای پیدا کردن درک بهتری از تطابق طرح و رنگ ها، کمک گرفتن از افراد کارشناس و باتجربه می تواند کارگشا باشد.

نکته ای دیگر که باید برای خرید سرامیک کف حیاط به آن دقت کنید این است که زیبایی طرح یک سرامیک نباید مانع از توجه شما به کیفیت آن گردد. بنابراین، باید به دنبال خرید سرامیکی باشید که علاوه بر ظاهر زیبا، کیفیت بالا و قیمت مناسبی نیز داشته باشد.

تاثیر نوع بسته بندی سرامیک کف اتاق خواب بر میزان صادرات

سرامیک های که به منظور استفاده در کف خانه تولید می شود نسبت به دیگر سرامیک ها از قابلیت تحمل و مقاومت در برابر فشار و ضربه برخوردار می باشد. همچنین خصوصیات دیگری مانند:

  • مقاومت در برابر خیس شدن
  • کمترین میزان جذب رطوبت
  • مقاومت رنگ در برابر خراشیدن
  • پایدار در برابر ضربه
  • مقاوم در نسبت به مواد شیمیایی
  • طرح های زیبا
  • رنگ بندی های متنوع
  • سایز های دارای تناسب با محیط
  • سرامیک کف اتاق خواب

مقداری سردرگمی در این زمینه وجود دارد که چه چیز هایی مشمول کاشی های سرامیکی می شوند. با توجه به تعریف سرامیک، چینی و ترا کوتاه نیز نوعی سرامیک محسوب می شوند، گرچه که برخی افراد اصرار دارند تا آن ها را در دسته بندی های جداگانه قرار دهند. اما هنگامی که بحث از استفاده از کاشی و سرامیک در اتاق خواب می شود، همه ی اشکال رسی و سنگی کاشی و سرامیک، می توانند با هم در نظر گرفته شوند. این سرامیک ها می توانند گزینه های ایده آلی برای استفاده در کف اتاق خواب باشند: سرامیک طرح چوب، سرامیک کرم کم رنگ، سرامیک های طرح سنگ و…

صادرات کلی سرامیک کف طرح چوب درجه یک

صادرات کلی سرامیک کف طرح چوب درجه یک صادرات سرامیک کف طرح چوب فندقی در انواع مختلف آن به کشورهای همسایه انجام می شود و یکی از زیباترین انواع کاشی ایرانی به بازارهای کشورهای همسایه ارائه می گردد تا با فروش آن با ارزهای خارجی سود مناسبی به دست آید.

صادرات این محصول در تنوع رنگ و طرح های بسیار زیاد انجام می شود به همین دلیل افرادی به صادرات این محصول اشتغال دارند می توانند گزینه های زیادی از این کاشی از نظر ابعاد و شکل هندسی را در اختیار خریداران خارجی قرار دهند.

یکی از سرامیک های بسیار زیبا برای استفاده در هال سرامیک طرح چوب می باشد که استفاده از آن در هال های بزرگ می تواند زیبایی خاصی را ایجاد کند و به این ترتیب فضای داخلی هال را به کلی دگرگون سازد تا به این شکل یکی از بهترین سرامیک ها برای این محیط باشد.

این سرامیک همچون انواع سرامیک لمینت دارای طرح های چوب متنوع با رنگ های از روشن تا تیره است و به این ترتیب می تواند گزینه های متنوعی را در اختیار استفاده کنندگان از این سرامیک قرار دهد تا با توجه به معیارهای مختلفی همچون نوع رنگ دیوارها و حتی رنگ فرش و مبلمان بتوان رنگ مناسب و هماهنگ با آن را مورد استفاده قرار داد.

انواع سرامیک مورد نظر استفاده شده در این فضا معمولا دارای ابعاد بزرگ هستند تا هم کمترین میزان نفوذ آب به لایه های زیرین وجود داشته باشد و هم این که طرح و رنگ یکدست تری در این مکان ایجاد شود و در نهایت هزینه های نصب آن نیز کمترین مقدار ممکن باشد.

سرامیک طرح چوب نوعی کفپوش است که علاوه بر مشتریان داخلی، طرفداران خاص خود را در بازار های خارجی دارد. صادرات سرامیک طرح چوب ایرانی به سایر کشور های خارجی توسط بازرگانی های معتبر انجام می شود. بازرگانی هایی که توانسته اند به خوبی نیاز های بازار های خارجی را شناسایی کنند و از راه های صحیح این نیاز را برطرف کنند، تا علاوه بر افزایش میزان فروش این محصول بتوانند کمک چشمگیری به اقتصاد کشور کنند.

در ایران ارزش صادراتی کاشی و سرامیک بسیار بالاست و تولید کنندگان زیادی که بیشتر از استان های یزد، اصفهان و قزوین هستند، در این عرصه فعالیت دارند. ز این رو صادرکنندگان کاشی و سرامیک ایرانی در جایگاه خوبی قرار دارند که همواره بهتر است مورد حمایت های دولت قرار گیرند چراکه چرخه اقتصادی خوبی برای کشورمان به ارمغان می آورند.

شرکت صادرات سرامیک کف پارکینگ در ایران

صادرات سرامیک کف پارکینگ می تواند از طریق مرز های مختلف کشور به روش دریایی، هوایی، زمینی صورت بپذیرد که این خود با صادر کردن به کشور های خارجی و اروپایی ارز اوری خوبی را نصیب کشور می نماید و سود آوری خوبی را به صادر کنندگان می بخشد. معاملات از طریق صادرات می تواند به خریداران خارجی نشان دهد که محصولات ایرانی با برند و مارک ایرانی می تواند رقابت تنگاتنگ با محصولات خارجی را داشته باشد و این خود باعث جذب مشتریان و خریداران دائمی محصول از سراسر جهان به سمت و سوی خود ترغیب می نماید.

فروش مستقیم سرامیک کف حیاط با نازلترین قیمت با ارتباط مستقیم در بین خریدار و تولید کننده امکان پذیر است و در این راستا واسطه ها حذف می شوند و دیگر نمی توانند قیمت فروش آنها را به نفع خود افزایش دهند.

مراحل صادرات کاشی و سرامیک:

صادرات سرامیک و کاشی هم مانند صادرات سایر کالاها از ایران طبق یک سری مراحل قانونی انجام می گیرد. صادرات کاشی و سرامیک از درب کارخانه یا انبار به مقصد گمرک انجام می شود. شرکت های صادر کننده در مرحله اول باید ظرفیت صادراتی این مصالح ساختمانی را به کشورهای مختلف ارزیابی کنند. به طور نمونه اگر قصد صادرات کاشی و سرامیک به امارات یا عمان را دارید باید ظرفیت‌های بازار داخل همان کشور را دقیقاً بررسی کنید.

بدون تحقیق بازار، فرآیند صادرات، عملاً کاری بیهوده است و جز ضرر و زیان، چیزی به دنبال ندارد! پس از آن که بازارهای خارجی را ارزیابی کردید می‌توانید برای تجارت سرامیک از کارخانه تحقیق کنید. کارخانه مورد نظر شما باید ظرفیت تولید سرامیک ها و کاشی های با کیفیت را داشته باشد. صادرات کاشی و سرامیک به کشور هایی که توان خرید انبوه را ندارند، چندان پیشنهاد نمی‌شود. آن دسته از کشورهایی که در حال رشد هستند و پروژه های ساخت و ساز بیشتری در آنها اجرا می شود، مقصدهای خوبی برای صادرات سرامیک از ایران به شمار می‌روند. اگر بازارهای هدف را به دقت بشناسید و فرآیند بازاریابی بین المللی را انجام دهید، در ادامه می توانید با مراحل قانونی یا عقد قرارداد با کارخانه ها و شرکت های بازرگانی، تمام کارها را یکی پس از دیگری انجام دهید. برای صادرات سرامیک و کاشی از ایران نیاز به أخذ مجوزها از وزارت صنعت معدن و تجارت و مجوزهای قانونی برای بازرگانی است. نظارت بر روش های حمل و نقل استاندارد باعث ‌می شود محموله به سلامت بارگیری شود و به مقصد برسد. نکته‌ای که در فرآیند صادرات کاشی و سرامیک اهمیت دارد این است که محموله باید حتماً بیمه صادراتی داشته باشد.

صادرات سرامیک کف طرح پارکت با کیفیتی مطلوب

صادرات سرامیک کف طرح پارکت با کیفیتی مطلوب سرامیک ها به سبب زیبایی که به کف ساختمان می دهند. طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند. امروزه تقریبا تمامی کسانی که در آپارتمانها یا خانه های ویلایی تازه ساخت زندگی می کنند.از این نوع پوشش برای کف استفاده می کنند به شکلی که استفاده از این پوشش به یک امر عادی تبدیل شده است.

به میزان بالا رفتن تعداد مخاطبان این نوع کفپوش ها، طراحان و تولید کنندگان به مرور زمان مدلهای بیشتری را به کار خود می افزایند.یک نمونه از طرح های سرامیک، پارکت ها هستند که به نوبه ی خود، مدل و طرح منحصر به فردی به حساب می آیند.

پارکت ها عموما در طرح های تیره به سبک چوب ساخته می شوند که ساختار انها هم از نوعی الوار ساخته می شود. از این نوع کفپوش ها بیشتر برای فضاهایی استفاده می شود ساختاری اداری داشته باشد.

خرید سرامیک طرح پارکت بیشتر برای فضاهایی توصیه می شود که فضای بزرگی دارند. انواع پارکت بدلیل تیرگی باعث گرفتگی محیط می شود پس بهتر است برای فضاهای بسته از این نوع کفپوش استفاده نشود.

کمتر کسی از سرامیک طرح پارکت برای منازل خود استفاده می کند.که البته بسته به شیوه ی طراحی داخلی منزل، انتخاب این نوع سرامیک کاملا سلیقه ای شخصی می باشد. اگر تصمیم به خرید سرامیک طرح پارکت دارید باید به جنس و نوع ی روش نصب ان، توجه ویژه ای داشته باشید چراکه اساسی ترین موضوع است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *