شوینده

یک غبار ریز از پنجره را با شیشه پاک کن بوژنه روی سطحی که قرار است تمیز شود اسپری کنید و با یک پارچه نرم و جاذب خشک کنید.

پنجره پاک کن را می توان در هوای بسیار سرد استفاده کرد زیرا نقطه انجماد آن زیر 32 درجه است.

شیشه پاک کن به شیشه درخشندگی و درخشندگی می بخشد.

اگر فکر می کنید شیشه پاک کن فقط برای شیشه است، از اینکه شیشه پاک کن و شیشه شوی چقدر می توانند استفاده کنند شگفت زده خواهید شد.

مطمئنا، شیشه پاک کن برای تمیز کردن پنجره ها همراه با هر نوع شیشه دیگر در داخل خانه و اطراف آن عالی است، اما شیشه پاک کن علاوه بر برخی کاربردهای غیر متعارف دیگر، انواع سطوح غیر شیشه ای را نیز تمیز می کند، فقط روی پوست شما مهم نیست.

آنچه که فیلم ها و فرهنگ پاپ ممکن است موعظه کنند.

شیشه پاک کن معمولا حاوی آمونیاک است و در آشپزخانه نه تنها می تواند سینک ها، لوازم خانگی و میزها را تمیز کند بلکه ضدعفونی کند.

شوینده

تخته‌های برش پلاستیک، چوب یا نایلون برای از بین بردن باکتری‌های ماندگار در تماس بی‌خطر است، سپس با آب بشویید.

حتی می توانید فقط کمی درپوش را در ماشین ظرفشویی بریزید تا در حین شستن ظرف، کثیفی و چربی را از بین ببرید.

اگر فن یا هود آشپزخانه شما می تواند کمی چربی زدایی کند، شیشه پاک کن با محلول خاصیت سوزانندگی قوی خود به سرعت بیشتر چربی و چربی را از بین می برد.

هنگام استفاده از شیشه پاک کن به عنوان چربی‌گیر، حتما سطوح آماده‌سازی غذا از جمله قابلمه‌ها و تابه‌ها را کاملاً بشویید.

شیشه پاک کن چند سطحی بدون آمونیاک می تواند میزهای لمینت شما از جمله میزهای سنگی مهر و موم شده مانند سنگ مرمر، گرانیت و کوارتز را تمیز کند، اما برای ایمنی ابتدا از دستورالعمل های مراقبت سازنده پیروی کنید.

در آشپزخانه، شیشه پاک کن یک حلال همه کاره است که به راحتی وسایلی مانند مینای دندان و فولاد ضد زنگ را براق می کند و همچنین کف را تمیز می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *