دمنوش

رازیانه حاوی خواص ضد اسپاسم است که به شل شدن عضلات روده کمک می کند که باعث کاهش یبوست، قولنج و نفخ می شود، دمنوش لاغری سحر حاوی رازیانه فرآیند ادرار را تحریک می کند و در نتیجه به پاکسازی کلیه ها و حذف ناخالصی ها و سموم از بدن کمک می کند.

چای نعناع یک روش سنتی برای درمان حالت تهوع و استفراغ است و باعث تحریک تولید صفرا در کیسه صفرا می شود که به تجزیه چربی ها در دستگاه گوارش و در نتیجه کاهش حالت تهوع کمک می کند.

چای اسطوخودوس به دلیل ضد اسپاسم بودن به آرامش کمک می کند و یکی از بهترین درمان ها برای آسم، بی خوابی، سردرد، برونشیت، اسپاسم عضلانی، اضطراب، ناراحتی معده و نفخ است، همچنین می توانید از این دمنوش به صورت موضعی برای درمان عفونت ها استفاده کنید، زخم ها را التیام بخشد.

چای لاغری به گروهی از گیاهان گفته می‌شود که با تحریک هضم غذا، کمک به فرآیندهای متابولیک، سوزاندن کالری بیشتر و پاکسازی بدن از سموم، به کاهش وزن کمک می‌کنند.

دمنوش

انواع مختلفی از دمنوش های لاغری مانند داروهای سرکوب کننده اشتها، تقویت کننده های متابولیسم و ​​غیره وجود دارند که از جذب چربی جلوگیری می کنند و همه این انواع به عنوان راهی سریع برای کاهش وزن معرفی می شوند.

هنوز هیچ شواهد علمی تایید شده ای در مورد اثربخشی چای لاغری در کاهش وزن وجود ندارد، زیرا پرونده های قضایی زیادی علیه شرکت هایی که تبلیغات اغراق آمیز و ادعاهایی مبنی بر تاثیر چای در کاهش وزن داشتند، تشکیل شده است.

آنها موادی هستند که باعث اسهال و تخلیه مداوم محتویات روده می شوند.

مصرف زیاد چای لاغری ممکن است به گرفتگی، حالت تهوع، ضعف روده بزرگ و سایر علائم کمک کند.

که ممکن است باعث عوارض سلامتی مانند کم آبی، از دست دادن مواد مغذی و الکترولیت شود که ممکن است منجر به اسپاسم عضلانی و ضربان قلب نامنظم شود.

مصرف بیش از حد چای لاغری شما را در معرض افزایش درصدکافئین در بدن قرار می دهد، زیرا سهم روزانه آن نباید از ۲۴۰ میلی گرم بیشتر شود، در حالی که یک فنجان چای حاوی ۲۴ تا ۴۰ میلی گرم کافئین است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *