لامپ

همانطور که متوجه شده اید، این نوع نورپردازی نه تنها بسیار همه کاره است، بلکه بالاتر از همه ماندگاری بالایی دارد.

اکثر ال ای دی هایی که به صورت جداگانه گرفته می شوند نمی توانند با ولتاژ خانگی کلاسیک (۲۲۰ ولت) تغذیه شوند و بنابراین برای عملکرد به منبع تغذیه/ترانسفورماتور نیاز دارند.

با این حال، آخرین نسل لامپ ال ای دی نواری ضد آب دارای یک ترانسفورماتور داخلی هستند که به شما امکان می دهد ولتاژ را تبدیل کنید و فوراً قابل استفاده باشید، اغلب با اتصالات جهانی مانند E27 و E14 که بنابراین استفاده فوری را تضمین می کند، شاید در لوسترهای موجود که ممکن است فقط بخواهید سیستم روشنایی قبلی را جایگزین کنید.

لامپ

داستان متفاوتی برای نوارهای LED های SMD به صورت سری است که با این حال، اکنون معمولاً با یک منبع تغذیه همراه و مناسب برای تعداد LED های موجود روی نوار عرضه می شوند و می توان از آنها برای روشن کردن پس زمینه، ایجاد پس زمینه یا نور جالب استفاده کرد اثرات در سازه های شناور سقف گچ تخته.

  • ال ای دی های رشته ای : این نوع لامپ ها بسیار جدید هستند و در سال ۲۰۱۴ عرضه شدند؛ آنها از فناوری COB استفاده می کنند اما با موقعیت سری LED ها که روی میله های شیشه ای یا یاقوت کبود قرار می گیرند و رشته هایی مانند لامپ های رشته ای ایجاد می کنند.
  • لوله LED : شکل آن بسیار یادآور لامپ های فلورسنت است، اما به جای اینکه حاوی گاز در داخل باشد، مجموعه ای از LED ها وجود دارد که به طور یکنواخت تابش می کنند؛ در انتهای لوله ضمیمه هایی برای چراغ سقفی تعبیه شده است شیشه ای که حاوی آنها است می تواند شفاف یا مات باشد.

هنگامی که مشخص کردید قصد دارید از چه نوع استفاده ای و نوع مناسب آن استفاده کنید، در نهایت می توانید فضاهای خود را با صرفه جویی در انرژی و همچنین محافظت از محیط اطراف خود روشن کنید.

به لطف این طراحی خاص، نور به طور یکنواخت ۳۶۰ درجه ساطع می شود در حالی که رنگ توسط پتینه زرد یا نارنجی اعمال شده در طول رشته تعیین می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *